08.09.2017.

Natječaj za radna mjesta II vrste

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

MEDICINSKI FAKULTET

raspisuje

NATJEČAJ

1. Radno mjesto II vrste – Viši laborant/tehničar s radnim mjestom u Zavodu za fiziologiju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada u trajanju od 3 mjeseca – jedan (1) izvršitelj.
  2. Radno mjesto II vrste – Viši laborant (m/ž) s radnim mjestom u Zavodu za mikrobiologiju i parazitologiju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom do povratka stalne zaposlenice s rodiljnog/roditeljskog dopusta na redoviti rad, uz uvjet probnog rada u trajanju od tri (3) mjeseca – jedan (1) izvršitelj

Uvjeti natječaja za radno mjesto I.

– VŠS, viši laborant/tehničar

– poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

– računalna pismenost na naprednom nivou,

– prednost će imati kandidati s iskustvom rada u laboratoriju u području molekularne

biologije

– očekuju se odlične komunikacijske i organizacijske vještine te izvrsnost u timskom radu

Uvjeti natječaja za radno mjesto II

– VŠS, Viši laborant – Ing. laboratorijske/sanitarne dijagnostike

– poznavanje radnih procesa u kliničkoj mikrobiologijii

– poznavanje rada na računalu

– znanje engleskog jezika (min. razina B1)

– 1 godina radnog iskustva

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

– zamolbu

– životopis

– dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuju to rješenjem ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izadnom u vrijeme trajanja ovog natječaja.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se Kadrovskoj službi Fakulteta u roku od 8 dana računajući od dana objave u Narodnim novinama, na adresu: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, 10000 Zagreb, Šalata 3.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Odluka o izboru biti će objavljena na internetskoj stranici i oglasnoj ploći Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.