Djelatnici, Natječaji
24.09.2015.

Natječaj stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
MEDICINSKI FAKULTET
raspisuje

NATJEČAJ
stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za obavljanje poslova:

I. Radnog mjesta I vrste (m/ž) – stručnog suradnika za međunarodnu suradnju s radnim mjestom u Odsjeku za međunarodnu suradnju Tajništva Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajanju od 12 mjeseci.
II. Radno mjesto I vrste (m/ž) – stručni suradnik s radnim mjesto u Odsjeku za pravne, kadrovske i opće poslove Tajništva Medicinskog fakulteta Sveuičilišta u Zagreb na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajanju od 12 mjeseci..
III. Radno mjesto I vrste (m/ž) – Stručni suradnik-laborant u Laboratrju za ispitivanje voda s radnim mjestom u Školi narodnog zdravlja “Andrija Štampar” Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajnju od 12 mjeseci..
IV. Radno mjesto I vrste – diplomirani knjižničar s radnim mjestom u Središnjoj medicinskoj knjižnici Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajanju od 12 mjeseci..
V. Radno mjesto I vrste – diplomirani knjižničar s radnim mjestom u Knjižnici “Andrija Štampar” Škola nardeonog zdravlja “Andrija Štampar” Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajanju od 12 mjeseci..

Uvjeti natječaja za radno mjesto I.

• završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja humanističkih znanosti,
    Engleski jezik, magistar/magistra engleskog jezika i književnosti
  • znanje rada na računalu MS Windows, MS Office

Uvjeti natječaja za radno mjesto II.

• završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij prava, magistar/magistra prava
  • znanje engleskog jezika
  • znanje rada na računalu MS Windows, MS Office

Uvjeti natječaja za radno mjesto III.

• završen diplomski sveučilišni studij kemijskog inženjerstva i tehnologije, magistar/magistra kemijskog inženjerstva, magistar/magistra ekoinženjerstva, ili
  • završen diplomski sveučilišni studij kemijskog inženjerstva i tehnologije magistar inženjer bioprocesnog inženjerstva, magistar inženjer prehrambenog inženjerstva, ili
  • završen diplomski sveučilišni prirodoslovno-matematički studij, magistar kemije
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredna razina korištenja računalne i informacijsko-komunikacijske tehnologije

Uvjeti natječaja za radno mjesto IV.

• završen prediplomski i diplomski sveučilišni studij informacijskih i komunikacijskih znanosti, magistar/magistra bibliotekarstva, magistar/magistra informatologije
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Uvjeti za radno mjesto V.

• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

•  zamolbu
  • životopis
  • dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuju to rješenjem ili potvrdom o priznatom status i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izadnom u vrijeme trajanja ovog natječa.
Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se Kadrovskoj službi Fakulteta u roku od 8 dana računajući od dana objave na adresu:

• Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Kadrovska služba, 10 000 Zagreb, Šalata 3

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
O rezultatima natječaja svi kandidati biti će obavješteni u elektroničkom obliku.