Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

14.09.2023.

Natječaj za demonstratore – Temelji neuroznanosti

Otvoren je natječaj za prijave za demonstratore-volontere na kolegiju Temelji neuroznanosti u akademskoj godini 2023./2024. Ako ste zainteresirani za demonstraturu, molimo Vas da pošaljete svoju molbu na mail ema.bokulic@hiim.hr.

Vaša molba bi trebala sadržavati sljedeće podatke:
1. ime i prezime
2. e-mail adresu na koju Vas možemo kontaktirati (poželjno Gmail adresu radi kasnije lakše komunikacije)
3. broj mobitela
4. JMBAG
5. akademsku godinu u kojoj ste položili Temelje neuroznanosti i Vaš uspjeh na ispitu, te jeste li već prije bili demonstratori na ovom kolegiju.

Obzirom na trenutne okolnosti na Fakultetu, Vaš rad će biti na volonterskoj bazi.

Molimo Vas da prijave pošaljete do četvrtka, 21. rujna. Sastanak demonstratora planiran je za posljednji tjedan u mjesecu, o točnom terminu bit ćete naknadno obaviješteni.

Hvala Vam na interesu!

Lijep pozdrav i vidimo se,
Ema Bokulić, dr.med.