19.09.2022.

Natječaj za demonstratore – volontere na kolegiju Temelji neuroznanosti u ak. god. 2022./23.

Poštovane kolegice i kolege,

Otvoren je natječaj za prijave za demonstratore-volontere na kolegiju Temelji neuroznanosti u akademskoj godini 2022./2023. Ako ste zainteresirani za demonstraturu, molimo Vas da pošaljete svoju molbu na mail demonstratori@hiim.hr.

Vaša molba bi trebala sadržavati sljedeće podatke: ime i prezime, e-mail adresu na koju Vas možemo kontaktirati, broj mobitela, JMBAG, akademsku godinu u kojoj ste položili Temelje neuroznanosti, Vaš uspjeh na ispitu, te jeste li već prije bili demonstratori na ovom kolegiju.

Odlukom uprave fakulteta demonstrature se ove godine NEĆE plaćati.

Molimo Vas da prijave pošaljete najkasnije do srijede, 21.rujna.

Hvala Vam na interesu,

Lijep pozdrav i vidimo se,

Ema Bokulić, dr.med.