07.09.2023.

Natječaj za demonstratore – volontere u Klinici za pedijatriju u ak. god. 2023./2024.

Pozivamo studente medicine da se prijave na natječaj za izbor demonstratora u Klinici za pedijatriju, u ak. god. 2023./2024. Zbog trenutne financijske situacije demonstrature se neće plaćati. Uvjet koji kandidat mora zadovoljiti jest položen ispit iz pedijatrije s ocjenom odličan.

Zamolba mora sadržavati sljedeće podatke:

-        Ime i prezime
-        Matični broj studenta
-        OIB
-        Adresa stanovanja
-        Adresa e-pošte
-        Broj mobilnog telefona
-        Ocjenu iz pedijatrije i ime ispitivača
-        Prosjek ocjena kroz sve godine studija (tri decimale)
-        Gdje bi željeli biti demonstrator

Molimo Vas do potpisanu prijavu s potrebnim podatcima pošaljete na e-adresu tajnistvo.dkr@kbc-zaqreb.hr do 25. rujna 2023. godine do 12:00 sati.

Povratna obavijest bit će poslana e-poštom.