30.07.2015.

Natječaj za dodjelu nagrade za najbolji e-kolegij za akademsku godinu 2014./2015.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za dodjelu nagrade za najbolji e-kolegij u ak. god. 2014./2015. Prijava kolegija za nagradu obavlja se slanjem prijave (poštom i u elektroničkom obliku) na adresu Ureda za e-učenje Sveučilišta u Zagrebu do ponedjeljka 28. rujna 2015.

Pravo na sudjelovanje imaju svi nastavnici odnosno timovi nastavnika koji su navedeni kao nositelji predmeta uRedu predavanja Sveučilišta u Zagrebu za tekuću akademsku godinu. Svaki nastavnik u jednoj godini na natječaj može prijaviti samo jedan e-kolegij. Svaka nagrada sastoji se od povelje i novčanoga iznosa. Nagradni fond iznosi 55.000 kuna bruto, a mogu se dodijeliti tri glavne te dodatne nagrade.

Odluka o dodjeli nagrade za najbolji e-kolegij s popisom svih nagrađenih autora i naslovima kolegija objavit će se na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu najkasnije tri dana prije svečane dodjele Nagrade.

Više o Natječaju i prijavi na Natječaj možete pročitati ovdje.