Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

27.02.2023.

Natječaj za Nagradu AMAC-UK i Nagradu Nenad Bićanić

AMAC-UK (Udruženje bivših studenata i prijatelja sveučilišta u Hrvatskoj - ogranak Velika Britanija) raspisuje nagradni natječaj za jednokratni posjet znanstvenim ustanovama u Ujedinjenom Kraljevstvu u sklopu projekata iz područja znanosti i kulture.

Cilj je nagrade da se studentima i mladim znanstvenicima iz Republike Hrvatske omogući i olakša ostvarenje projekata iz njihovog područja interesa.

Kandidati za ovu nagradu su studenti na doktorskom studiju jednog od sveučilišta u Republici Hrvatskoj ili liječnici na specijalizaciji u Republici Hrvatskoj. Uvjet je imanje hrvatskog državljanstva i stalnog boravka i/ili radnog odnosa u Republici Hrvatskoj.

Prijava se podnosi na engleskom jeziku na prijavnom obrascu ispod:

Prijavnica Za Nagradu AMAC UK I Nenad Bicanic

Prijavni obrazac, pismo preporuke i pismo poziva institucije domaćina moguće je poslati elektroničkom poštom na amacuk1993@gmail.com (svi dokumenti trebaju biti u .pdf formatu) ili poštom najkasnije do 30. travnja 2023. u ponoć.

Vrijednost Nagrade AMAC-UK i Nagrade Nenad Bićanić je £1000 svaka te se može utrošiti samo za plaćanje troškova navedenih u projektu te mora biti iskorištena do 1. svibnja 2024. godine.

Više o nagradnom natječaju:

Detalji O Natječaju