Djelatnici, Natječaji
13.11.2015.

NATJEČAJ za obavljanje poslova radnog mjesta I vrste, doktoranda i postdoktoranda

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

MEDICINSKI FAKULTET

raspisuje

za obavljanje poslova

I.                     Radnog mjesta I vrste (m/ž) – stručnog suradnika istraživača postdoktoranda  za rad na znanstveno istraživačkom projektu H2020 projekta BioChip, na određeno vrijeme s početkom rada 01.12.2015 godine do predvidivo završetka rada na projektu 31.10.2019 godine s punim radnim vremenom uz uvjet probnog rada u trajanju od šest (6) mjeseci.

Uvjeti natječaja:

– završen fakultet medicine ili srodnih znanosti,

– iskustvo rada na međunarodnom projektu,

– iskustvo rada u ocjenskim ljestvicama za analizu hrskavice,

– poznavanje morfoloških metoda,

– objava znanstvenih publikacija,,

– odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, te računalna pismenost na

naprednom nivou,

– očekuju se odlične komunikacijske i organizacijske vještine te izvrsnost u timskom radu.

II.                    Radnog mjesta I vrste – stručnog suradnika istraživača doktoranda za rad na znanstveno istraživačkom projektu H2020 projekta BioChip, na određeno vrijeme s početkom rada 01.12.2015 godine do zaključno 31.01.2016 godine s punim radnim vremenom.

Uvjeti natječaja:

– završen fakultet biologije, kemije ili srodnih znanosti,

– iskustvo rada na međunarodnom projektu,

– iskustvo rada u ocjenskim ljestvicama za analizu hrskavice,

– poznavanje morfoloških metoda,

naprednom nivou,

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

– životopis,

– domovnicu,

– dokaz o stručnoj spremi i radnom iskustvu.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odonosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. U tom slućaju uz prijavu je potrebno priložiti potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz da je nezaposlen/a.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se Kadrovskoj službi Fakulteta u roku od 8  dana računajući od dana objave u Narodnim novinama, na adresu: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, 10000  Zagreb, Šalata 3.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati će biti  obavješteni na isti način i u istom roku.