Natječaji, Stručne službe
13.10.2016.

NATJEČAJ za radno mjesto III. vrste – tehnički suradnik

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU MEDICINSKI FAKULTET raspisuje NATJEČAJ za obavljanje poslova

Radnog mjesta III. vrste (m/ž) – tehničkog suradnika s radnim mjestom u Odsjeku za diplomsku nastavu Tajništva Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, uz uvjet probnog rada u trajanju od dva (2) mjeseca.

Uvjeti natječaja

– srednja stručna sprema, (4 godine)
– ECDL diploma
– poznavanje engleskog jezika
– radno iskustvo u trajanju od tri godine na administrativnim poslovima u visokom obrazovanju

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

– zamolbu
– životopis
– domovnicu
– dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odonosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. U tom slućaju uz prijavu je potrebno priložiti potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz da je nezaposlen/a.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se Kadrovskoj službi Fakulteta u roku od 8 dana računajući od dana objave u Narodnim novinama, na adresu: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, 10000  Zagreb, Šalata 3.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Odluka o izboru biti će objavljena na internetskoj stranici i oglasnoj ploći Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.