08.10.2024.

Natječaj za radno mjesto – Stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU - MEDICINSKI FAKULTET

raspisuje

za izbor:

• jednog izvršitelja (m/ž) na stručno radno mjesto stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja, u znanstvenom području Biomedicina i zdravstvo, znanstveno polje Temeljne medicinske znanosti, znanstvena grana Povijest medicine i biomedicinskih znanosti, s radnim mjestom u Tajništvu Škole narodnog zdravlja ‘’Andrija Štampar’’ Medicinskog fakulteta Svučilišta u Zagrebu. Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom

Uvjeti natječaja:

• završen sveučilišni diplomski studij povijesti i sveučilišni diplomski studij informacijskih znanosti – smjer arhivistika;
  • upoznatost s područjem medicine i medicinske baštine;
  • iskustvo u pisanju radova;
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • aktivno znanje standardnih informatičkih alata (MS Office);
  • radno iskustvo od jedne (1) godine u sustavu znanosti i visokog obrazovanja;
  • sklonost timskom radu, odgovornost u izvršavanju zadataka, pedantnost i temeljitost  u radu.

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

• životopis;
  • preslika domovnice ili izvadak iz aplikacije e-građani;
  • potvrda HZMO-a o radnom stažu;
  • dokaze o završenim tečajevima i osposobljavanjima ukoliko ih posjedujete (strani jezici, digitalne vještine, dodatne mikrokvalifikacije i sl.);
  • prijepis ocjena (prosjek bez diplomskog ili završnog ispita) i trajanje studija;
  • nagrade i priznanja ukoliko postoje;
  • radove kojima se dokazuje upoznatost s područjem medicine i medicinske baštine.

Prijava i prateća dokumentacija podnose se isključivo u elektroničkom obliku na sljedeću e-adresu: kadrovska@mef.hr

Pristupnici moraju ispunjavati i uvjete propisane zakonom koji uređuje visoko obrazovanje i znanstvenu djelatnost te Odlukom o uvjetima i postupku izbora u znanstveno nastavna, znanstvena, nastavna i suradnička zvanja na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Dodatni kriteriji su dosadašnja priznanja, nagrade i sl. za izvrsnost u studiranju i istraživački rad, te sudjelovanje u znanstveno-istraživačkom radu, objavljeni radovi, osobna izlaganja na znanstvenim konferencijama.

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti dokaze o obveznim uvjetima i dodatnim kriterijima.

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu javiti osobe oba spola, traženi dokumenti ostaju u arhivi Medicinskog fakulteta te se ne vraćaju pristupnicima.

Rok natječaja je 30 dana od objave natječaja u «Narodnim novinama».

Natječaj je objavljen 4. 10. 2024. godine, Narodne novine br.: 114.

Prijave koje nisu u skladu s uputama, nisu pravovremene i potpune te nisu potpisane neće se uzimati u obzir.

Odluka o izboru biti će objavljena na internetskoj stranici Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.