Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku je natječaj za upis na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/diplomski-studij-sestrinstva/.

09.08.2024.

Natječaj za radno mjesto – Viši asistent – Katedra za zdravstvenu ekologiju, medicinu rada i sporta

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU - MEDICINSKI FAKULTET

raspisuje

za izbor:

U KATEDRI ZA ZDRAVSTVENU EKOLOGIJU, MEDICINU RADA I SPORTA

a) u Školi narodnoga zdravlja „A. Štampar“

- jednog suradnika na suradničkom radnom mjestu višeg asistenta, u području Biomedicine i zdravstva, polje Javno zdravstvo i zdravstvena zaštita, grana Medicina rada i sporta

Pristupnici moraju ispunjavati uvjete propisane zakonom koji uređuje znanstvenu djelatnost i visoko obrazovanje, Odlukom o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i znanstveno-stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja i Odlukom o uvjetima i postupku izbora u znanstveno nastavna, znanstvena, nastavna i suradnička zvanja na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu javiti osobe oba spola.

Odluka Fakultetskog vijeća o odabranom kandidatu bit će, nakon sjednice Fakultetskog vijeća, objavljena na mrežnim stranicama Fakulteta.

Rok natječaja je trideset dana od objave natječaja u «Narodnim novinama».

Natječaj je objavljen 7. 8. 2024. godine, Narodne novine br.: 93.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja sa svim prilozima navedenim u prijavnom obrascu:

-           za suradnička radna mjesta:

OBRAZAC_prijava-na-natjecaj_izbor-na-suradnicko-radno-mjesto-asistent-visi-asistent.docx (live.com)

dostavljaju se na elektroničku adresu kadrovska@mef.hr

Nepravovremene, nepotpune, nepotpisane prijave, odnosno prijave koje nisu poslane elektroničkom poštom ili nisu u skladu s uputama neće se uzimati u obzir.