Natječaji, Stručne službe
16.12.2016.

Natječaj za radno mjesto – Viši tehničar

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU MEDICINSKI FAKULTET raspisuje NATJEČAJ za obavljanje poslova:

• Radno mjesto II. vrste (m/ž)–Viši tehničar – za potrebe Odsjeka za diplomsku nastavu Tajništva Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenomi, uz uvjet probnog rada u trajanju od tri (3) mjeseca.
  • Uvjeti natječaja za radno mjesto
    • završen preddiplomski studij društveno-hunanistočkog usmjerenja
    • ECDL diploma
    • poznavanje engleskog jezika
    • radno iskustvo od 1 godine na administrativnim poslovima
    • komunikativnost i sklonost timskom rad
  • Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:
    • zamolbu
    • životopis
    • dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuju to rješenjem ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izadnom u vrijeme trajanja ovog natječaja.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se Kadrovskoj službi Fakulteta u roku od 8 dana računajući od dana objave u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, na adresu: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Zagreb Šalata 3. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Odluka o izboru biti će objavljena na internetskoj stranici i oglasnoj ploči Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.