19.04.2016.

NATJEČAJ za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za obavljanje poslova:

Radno mjesto II vrste (m/ž) – Viši stručni referent-tehničar u Tajništvu Medicinskog fakulteta                       Sveučilišta u Zagrebu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajanju od 12 mjeseci.

Uvjeti natječaja za radno mjesto

– završen preddiplomski  stručni studij ekonomije,smjer računovodstvo i financije,

stručni/a prvostupnik/prvostupnica ekonomije

– znanje engleskog jezika

– znanje rada na računalu MC Windows, MS Office

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

– zamolbu

– životopis

– dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuju to rješenjem ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izadnom u vrijeme trajanja ovog natječaja.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se Kadrovskoj službi Fakulteta u roku od 8  dana računajući od dana objave na adresu: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Kadrovska  služba, 10000 Zagreb,Šalata3.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati  biti će obavješteni u elektroničkom obliku.