29.01.2016.

NATJEČAJ za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU MEDICINSKI FAKULTET raspisuje NATJEČAJ za

stručno osposobljavanje za rad bez zanivanja radnog odnosa za obavljanje poslova:

1. Radnog mjesta I vrste (m/ž) – stručnog suradnika za međunarodnu suradnju s radnim mjestom u Odsjeku za međunarodnu suradnju Tajništva Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajanju od 12 mjeseci.
  2. Radno mjesto I vrste (m/ž)–stručni suradnik s radnim mjestom u Odsjeku za pravne, kadrovske i opće poslove Tajništva Medicinskog fakulteta Sveuičilišta u Zagreb na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajanju od 12 mjeseci.
  3. Radno mjesto I vrste (m/ž)–Stručni suradnik-samostalni referent za unapređenje i razvoj e-učenja u Uredu za e-učenje Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajnju od 12 mjeseci.
  4. Radno mjesto II vrste (m/ž) – Viši stručni referent-tehničar u Tajništvu Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na određeno vrijeme s punim radnim vremenom u trajanju od 12 mjeseci.

Uvjeti natječaja za radno mjesto 1

– završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja humanističkih znanosti,

engleski jezik, magistar/magistra engleskog jezika i književnosti

Uvjeti natječaja za radno mjesto 2

– završen integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij prava,

magistar/magistra prava

Uvjeti natječaja za radno mjesto 3

– završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja prirodnih znanosti

– poznavanje načina rada i funkcioniranja sustava za razmjenu nastavnih sadržaja

na Moodle platformi (LMS)

Uvjeti natječaja za radno mjesto 4

– završen preddiplomski sveučilišni ili stručni studij, stručni/a prvostupnik/prvostupnica

javne uprave

– znanje rada na računalu MC Windows, MS Office

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

– zamolbu

– životopis

– dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuju to rješenjem ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izadnom u vrijeme trajanja ovog natječaja.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se Kadrovskoj službi Fakulteta u roku od 8 dana računajući od dana objave na adresu: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Kadrovska služba, 10000 Zagreb,Šalata3.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati biti će obavješteni u elektroničkom obliku.