Djelatnici, Natječaji

MEDICINSKI FAKULTET
raspisuje

za obavljanje poslova

1. Radnog mjesta I vrste (m/ž) – stručnog suradnika na projektu “HR.3.2.01-0180 Podizanje kompetencija mladih istraživača u tehnologijama regenerativne medicine u bolestima mozga (Mladi Mozak)” na određeno vrijeme s punim radnim vremenom do 23.10.2016 godine uz uvjet probnog rada u trajanju od šest (6) mjeseci.
  2. Radno mjesto I vrste (m/ž) – stručni suradnik–liječnik obducent s radnim mjestom u Zavodu za sudsku medicinu i krimnalistiku Medicinskog fakulteta Sveuičilišta u Zagrebu. Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, uz uvjet probnog rada u trajanju od od šest (6) mjeseci.
  3. Radno mjesto IV vrste (m/ž) – pomoćnik pri obdukciji s radnim mjestom u Zavodu za sudsku medicinu i kriminalistiku Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, uz uvjet probnog rada u trajanju od tri (3)mjeseca.
  4. Radno mjesto IV vrste (m/ž) – pomoćnik pri sekciji/obdukciji s radnim mjestom u Zavodu za anatomiju “Drago Perović” Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, uz uvjet probnog rada u trajanju od tri (3)mjeseca.
  5. Radno mjesto III vrste (m/ž) – laborant s radnim mjestom u Zavodu za patologiju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom, uz uvjet probnog rada u trajanju od tri (3) mjeseca.
  6. Radno mjesto III vrste (m/ž) – laborant (kemijski tehničar) s radnim mjestom u Zavodu za kemiju i biokemiju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Radni odnos zasnova se na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz uvjet probnog rada u trajanju od tri (3) mjeseca.

Uvjeti natječaja za radno mjesto 1.

• završen fakultet tehničkog, tehnološkog, elektrotehničkog ili srodnog područja te obranjen doktorat

Uvjeti natječaja za radno mjesto 2.

• završen sveučilišni diplomski studij medicine
  • odrađen obvezni pripravnički staž i položen stručni ispit
  • dobor poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računalu

Uvjeti natječaja za radno mjesto 3.

• završena osomogodišnja škola
  • kandidat ne smije imati averziju prema mrtvim tijelima

Uvjeti natječaja za radno mjesto 4.

• završena osomogodišnja škola
  • kandidat ne smije imati averziju prema mrtvim tijelima

Uvjeti natječaja za radno mjesto 5.

• SSS – medicinsko labaratorijskog smjera
  • kandidati trebaju imati iskustvo u različitim laboratorijima patološke dijagnostike (opći histološki laboratorij, molekularni te napose laboratorij za elektronsku mikroskopiju)

Uvjeti natječaja za radno mjesto 6.

• SSS – kemijski tehničar

Uz pisanu prijavu na natječaj treba priložiti:

• zamolbu
  • životopis
  • dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja.

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dokazuju to rješenjem ili potvrdom o priznatom statusu i potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izadnom u vrijeme trajanja ovog natječaj, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.).
Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se Kadrovskoj službi Fakulteta u roku od 8 dana osim za radno mjesto pod rednim brojem II prijave se podnose u roku od 30 dana računajući od dana objave u Narodnim novinama, na adresu: Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Kadrovska služba, 10 000 Zagreb, Šalata 3.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
O rezultatima natječaja svi kandidati biti će obavješteni u elektroničkom obliku.