Alumni
17.01.2023.

Novi broj Glasnika Saveza Alumni UNIZG

Poštovani i dragi alumni,

veliko nam je zadovoljstvo predstaviti vam novi, 31. po redu broj Glasnika Saveza društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu – ALUMNI UNIZG u kojem donosimo mnoštvo informacija o alumni aktivnostima i ostalim novostima s našega Sveučilišta. Nakon uvodnih riječi predsjednika Saveza ALUMNI UNIZG prof. dr. sc. Maria Šafrana u ovom broju možete pročitati obraćanje rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića povodom početka njegova rektorskoga mandata. Potom slijedi predstavljanje nove Uprave Sveučilišta u Zagrebu na čelu sa rektorom prof. Stjepanom Lakušićem i prorektorima izabranima na četverogodišnji mandat. Uz uobičajene rubrike u kojima izvještavamo o novostima alumni udruga iz zemlje i svijeta kao i onima sa Sveučilišta, u rubrici Istaknuti alumni pročitajte zanimljivu retrospektivu prof. Ivana Damjanova o studentskim danima na Medicinskome fakultetu, dok smo se u rubrici In memoriam prisjetili akademika Viktora Žmegača.

Glasnik u PDF formatu pogledajte OVDJE.

Mario Šafran, predsjednik Saveza
Paula Pavletić, tajnica Saveza