Centar za planiranje zanimanja u biomedicini i zdravstvu

Centar za planiranje zanimanja u biomedicini i zdravstvu Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (u daljem tekstu CPZ) osnovan je sa željom za aktivnim utjecanjem Fakulteta na buduće zapošljavanje naših studenata, ali i drugih liječnika u Hrvatskoj, kako bi im se olakšalo pronalaženje radnog mjesta i pomoglo u najprimjerenijem izboru specijalizacije.

CPZ djeluje kroz programe za planiranje kadrova u biomedicini i zdravstvu, profesionalnu orijentaciju na razini izbora specijalizacije, istraživanje čimbenika i procesa koji utječu na izbor zanimanja, pravne aspekte planiranja zanimanja u biomedicini i zdravstvu, vještinu ovladavanja vlastitim planiranjem zanimanja te profesionalnu orijentaciju na razini poslijespecijalističke izobrazbe.

Centar organizira stručne skupove i edukacijske tečajeve o planiranju zanimanja u biomedicini i zdravstvu.

Predstojnik Centra: Danko Relić, dr.med.

Centar za planiranje zanimanja u biomedicini i zdravstvu

Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu