Veličina fonta
Sivi ton
Kontrast
Disleksija

Studenti, nastavnici i ostali zaposlenici koji imaju simptome infekcije ili dokazanu bolest COVID-19 ili su bili u bliskom kontaktu s oboljelim osobama moraju se obvezno javiti elektroničkom poštom na adresu: covid-mef@mef.hr

Odsjek za diplomsku nastavu

Odsjek za diplomsku nastavu obavlja stručno-administrativne poslove vezane uz obavljanje evidencije, pripreme i koordinaciju izvođenja diplomske nastave.

Josipa Radoš, uprav.prav.

Voditeljica Odsjeka za diplomsku nastavu

+385 1 45 66 915

jrados@mef.hr

Studentska referada Šalata

Josipa Radoš

Voditeljica Odsjeka za diplomsku nastavu

+385 1 45 66 915

jrados@mef.hr

Ivana Kapović

Referent za razredbeni postupak, „X“-ice i ISVU program

+385 1 45 66 933

ikapovic@mef.hr

Ljiljana Lekić

referent za diplomski ispit i izdavanje potvrda nakon završetka studija

+385 1 45 66 934

ljlekic@mef.hr

Mara Butina

referent za studente III. i IV. godine studija

+385 1 45 66 935

mbutina@mef.hr

Jadranka Hrastinski

referent za studente I. i II. godine studija

+385 1 45 66 932

jhrast@mef.hr

Petra Lamešić

referent za studente V. i VI. godine studija

+385 1 45 66 943

petra.lamesic@mef.hr

Branka Hafner

referent za izborne predmete

+385 1 45 90 287

bhafner@mef.hr

Željka Vrančić

referent za vanjsku suradnju

+385 1 45 66 916

zeljka.vrancic@mef.hr

Studentska referada Rebro

Ksenija Matacun

voditeljica referade

referent na predmetima: Psihološka medicina 1 i 2, Anesteziologija i reanimatologija, Urologija, Kirurgija, Kirurgija dječje dobi

+385 1 24 20 999

kmatacun@mef.hr

Višnjica Harcet

referentica na predmetima: Fizikalna medicina, Psihijatrija, Pedijatrija

+385 1 24 22 173

vharcet@mef.hr

Lidija Kožinec

referentica na predmetima: Patofiziologija, Klinička onkologija, Nuklearna medicina

+385 1 24 22 192

lkozinec@mef.hr

Iva Lekić

referentica na predmetima: Klinička propedeutika, Interna medicina, Medicinska etika, Palijativna medicina

+385 1 24 20 025

iva.lekic@mef.hr

Iva Semren

referentica na predmetima: Neurologija, Neurokirurgija, Radiologija, ORL, Oftalmologija

+385 1 24 22 173

isemren@mef.hr

Studentska referada Merkur

Marijana Cetin

referentica

+385 1 24 31 419

marijana.cetin@mef.hr

Studentska referada vinogradska

Lovorka Butina

referentica

+385 1 37 87 164

lovorka.butina@mef.hr

Studentska referada Petrova

Anita Horvatin

referentica za predmet Ginekologija

+385 1 46 04 758

anita.horvatin@mef.hr

Klinika za infektivne bolesti

Paula Halar

referentica za predmete: Infektologija i Prva pomoć

+385 1 28 26 230

paula.halar@mef.hr

Obrada testova

Jurica Karakaš

+385 1 45 66 906

jkarakas@mef.hr

Kopiranje testova

Jadranka Šestan

+385 1 45 66 244

jadranka.sestan@mef.hr