Veličina fonta
Sivi ton
Kontrast
Disleksija

Studenti, nastavnici i ostali zaposlenici koji imaju simptome infekcije ili dokazanu bolest COVID-19 ili su bili u bliskom kontaktu s oboljelim osobama moraju se obvezno javiti elektroničkom poštom na adresu: covid-mef@mef.hr. Molimo studente, prilikom prijave obvezno ispunite i priložite svojem e-mailu upitnik koji se nalazi ovdje.

Odsjek za diplomsku nastavu

Odsjek za diplomsku nastavu obavlja stručno-administrativne poslove vezane uz obavljanje evidencije, pripreme i koordinaciju izvođenja diplomske nastave.

Josipa Radoš, uprav.prav.

Voditeljica Odsjeka za diplomsku nastavu

+385 1 45 66 915

jrados@mef.hr

Studentska referada Šalata

Josipa Radoš

Voditeljica Odsjeka za diplomsku nastavu

+385 1 45 66 915

jrados@mef.hr

Ljiljana Lekić

referent za diplomski ispit i izdavanje potvrda nakon završetka studija

+385 1 45 66 934

ljlekic@mef.hr

Rikard Škegro

referent za studente III. i IV. godine studija

+385 1 45 66 935

rikard.skegro@mef.hr

Jadranka Hrastinski

referent za studente I. i II. godine studija

+385 1 45 66 932

jhrast@mef.hr

Petra Lamešić

referent za studente V. i VI. godine studija

+385 1 45 66 943

petra.lamesic@mef.hr

Katarina Mraz

referentica za izborne predmete

+385 1 45 90 287

katarina.mraz@mef.hr

Studentska referada Rebro

Ksenija Matacun

voditeljica referade

referent na predmetima: Psihološka medicina 1 i 2, Anesteziologija i reanimatologija, Urologija, Kirurgija, Kirurgija dječje dobi

+385 1 24 20 999

kmatacun@mef.hr

Višnjica Harcet

referentica na predmetima: Fizikalna medicina, Psihijatrija, Pedijatrija

+385 1 24 22 173

vharcet@mef.hr

Iva Lekić

referentica na predmetima: Klinička propedeutika, Interna medicina, Medicinska etika, Palijativna medicina

+385 1 24 20 025

iva.lekic@mef.hr

Iva Semren

referentica na predmetima: Neurologija, Neurokirurgija, Radiologija, ORL, Oftalmologija

+385 1 24 22 173

isemren@mef.hr

Studentska referada Merkur

Natalia Prlić

referentica

+385 1 24 31 419

natalia.prlic@mef.hr

Studentska referada vinogradska

Lovorka Butina

referentica

+385 1 37 87 164

lovorka.butina@mef.hr

Studentska referada Petrova

Spomenka Bjelovuk

referentica za predmet Ginekologija

+385 1 46 04 758

spomenka.bjelovuk@mef.hr

Klinika za infektivne bolesti

Paula Halar

referentica za predmete: Infektologija i Prva pomoć

+385 1 28 26 230

paula.halar@mef.hr

Obrada testova i vanjska suradnja

Jurica Karakaš

+385 1 45 66 906

jkarakas@mef.hr