06.03.2023.

Obavijest djelatnicima i studentima Medicinskog fakulteta – radovi na Šalati 11

U četvrtak 2. ožujka 2023. započeli su pripremni radovi na ograđivanju gradilišta za lokaciju ŠALATA 11. Konačna regulacija kretanja i primjena propisa zaštite na radu (ZNR) za navedenu lokaciju kreće s ponedjeljkom 6. ožujka 2023. prema shemi gradilišta dostupnoj u nastavku.

Shema Gradilista ŠALATA 11

Prolaz kroz gradilišnu ogradu bit će dozvoljen prema posebnom protokolu kretanja isključivo djelatnicima Hrvatskog instituta za istraživanje mozga (HIIM), sudske medicine, DNA-laboratorija, anatomije (MR-a) i studentima medicine.

Zahvaljujemo na razumijevanju.