Djelatnici
15.11.2022.

Obavijest o početku obavljanja sistematskog pregleda zaposlenika Medicinskog fakulteta

Sklopljenim ugovorom o međusobnim odnosima u  pružanju zdravstvenih usluga – sistematskog pregleda između Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Poliklinike Affidea Sveti Rok, Zagreb, Avenija Vukovar 284  omogućava se zaposlenicima Fakulteta da na brz i učinkovit način obave određene zdravstvene pretrage.

Temeljem pristiglih prijava zainteresiranih zaposlenika za obavljanjem sistematskog pregleda obavještavamo da će isti započeti dana 16.  studenoga 2022 godine.,  i to na način da se prethodno telefonski dogovori termin sa Gđa. Gordana Žanko, mob. 099 239 44 03 / tel. 239 44 42

Krajnji rok da se obavi sistematski pregled je 31. prosinac  2022 godine.

Za eventualna pojašnjenja možete se obratiti Željki Vrančić tel. 4566 969 / kućni 2969