Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

15.11.2023.

Obavijest o početku obavljanja sistematskog pregleda zaposlenika Medicinskog fakulteta

Sklopljenim ugovorom o međusobnim odnosima u  pružanju zdravstvenih usluga – sistematskog pregleda između Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Poliklinike Affidea Sveti Rok, Zagreb, Avenija Vukovar 284  omogućava se zaposlenicima Fakulteta da na brz i učinkovit način obave ugovorene zdravstvene pretrage.

Temeljem pristiglih prijava zainteresiranih zaposlenika za obavljanjem sistematskog pregleda, koji su u radnom odnosu na dan sistematskog pregleda, obavještavamo da će isti započeti dana 16. studenoga 2023., i to na način da se prethodno telefonski dogovori termin sa gđom. Gordanom Žanko, mob. 099 239 44 03.

Krajnji rok da se obavi sistematski pregled je 31. prosinac  2023 godine.

Upute za dolazak na sistematski pregled

*NAPOMENA: Oni koji rade ergometriju trebaju BAT test; mogu ga donijeti ili napraviti u Poliklinici po cijeni od 11 EUR.

Za eventualna pojašnjenja možete se obratiti Željki Vrančić tel. 4566 969 / kućni 2969 (zeljka.vrancic@mef.hr).