21.12.2021.

Obavijest o ukidanju dodatnog termina testiranja studenata MEF-a u HZJZ-u od 24.12.2021.

Nastavno na nadolazeće blagdane i završetak zimskog semestra uz značajno manji broj najavljenih testiranja u dodatnom terminu na drive-inu HZJZ-a, obavještavamo Vas da od 24. 12. 2021. godine više nije aktivan termin za testiranje od 11 do 13 h.

Osobe koje se moraju testirati zbog dolaska na posao ili na nastavu, isto mogu obaviti predbilježbom putem aplikacije na web stranici HZJZ-a: https://covid.hzjz.hr/lokacija/rockefellerova/?date=2021-11-10&time=0730 u redovnom terminu testiranja na driveu radnim danom 7:30-9:30 h ili subotom 8-10 h.

U slučaju potrebe i povećanja zahtjeva, razmotrit ćemo ponovnu aktivaciju dodatnog termina.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo