10.07.2023.

Obavijesti o upisu studenata u 1. godinu studija medicine u ak. god. 2023./24.

Student na upise mora doći osobno na Medicinski fakultet, Šalata 3, Računalna učionica, 1. kat!

OBAVEZNO DONIJETI

1. JEDNU FOTOGRAFIJU vel. 4x6 cm
  2. ORIGINALNE SVJEDODŽBE SVA ČETIRI RAZREDA SREDNJE ŠKOLE I SVJEDODŽBA O DRŽAVNOJ MATURI
  3. DOMOVNICA – original ili izvadak iz e-matice
  4. RODNI LIST – original ili izvadak iz e-matice rođenih
  5. RJEŠENJE o priznavanju inozemne školske kvalifikacije
  6. POTVRDA O UPLATI 80 € za troškove upisa u 1. godinu Studija medicine, podatke o uplati možete naći ovdje.
  7. Potpisan OBRAZAC 1 - (potvrda da je pročitan Kodeks)
  8. Potpisana PRIVOLA

FORMULARI  koje će pristupnici ispuniti/potpisati na Fakultetu prilikom upisa:

1. MATIČNI LIST
  2. UPISNI LIST
  3. UGOVOR O STUDIRANJU (2 primjerka)
  4. DNEVNIK RADA za Stručnu praksu I studenti će PREUZETI prilikom upisa jer ona  mora biti obavljena prije početka nastave. UPUTE  ZA OBAVLJANJE STRUČNE PRAKSE; Stručnu praksu 1 (pretpraksu) potrebno je odraditi prije početka nastave na 1. godini, koja će započeti u ponedjeljak 18. 09. 2023., u sklopu predmeta Socijalna medicina.

ODLUKU o ispisu tijekom prve godine studija možete pogledati ovdje.

RASPORED UPISA u akademskoj godini 2023./24. možete pogledati ovdje.