Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

06.05.2024.

Obilježavanje Nacionalnog dana palijativne skrbi i obavijest o tečaju Osnove palijativne medicine

Svečano obilježavanje Nacionalnog dana palijativne skrbi pod nazivom Palijativna skrb – čovječnost na djelu održat će se u subotu 11. svibnja 2024. godine, od 10 do 17 sati, na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 3.

Uz Medicinski fakultet organizatori svečanosti su Hrvatsko društvo za palijativnu medicinu Hrvatskoga liječničkoga zbora i Dom zdravlja Zagreb-Zapad.

Program obilježavanja Nacionalnog dana palijativne skrbi

Ovom prigodom najavljujemo poslijediplomski tečaj stalnog medicinskog usavršavanja I. kategorije Osnove palijativne medicine u organizaciji Centra za palijativnu medicinumedicinsku etiku i komunikacijske vještine Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (CEPAMET).

Tečaj će se održati od 24. do 26. svibnja i od 14. do 16. lipnja 2024. u virtualnom obliku preko platforme Zoom.

Voditelji tečaja su prof. dr. sc. Marijana Braš, dr. med. i prof. dr. sc. Veljko Đorđević, dr. med.

Više obavijesti o tečaju

Prijave se primaju na tecaj.osnove.palijative@gmail.com, a informacije na 098 223 323 ili marijana.bras@mef.hr (Marijana Braš) ili 091 4920 023 (Veljko Đorđević).
Tajnica tečaja je Barbara Kalenić, prof. (091 4920 867) te se i njoj možete obratiti za sve tehničke informacije.
Rok za prijavu: 20. svibnja 2024. (broj polaznika ograničen, pa se preporučuje što ranija prijava)