06.11.2015.

Obzor 2020. – Info dan za SC1 26.11. (četvrtak) dvorana Čačković

U suradnji s prof. dr. sc. Majom Peraicom (Institut za medicinska istraživanja, Zagreb), organiziramo nacionalni informativni dan za područje „Zdravlje, demografske promjene i kvaliteta života“ (SC1) u programu Obzor 2020. Na info danu će se predstaviti novi radni program za SC1 2016./17., aktualne prilike za prijavitelje u Obzoru 2020. i u drugim programima, hrvatske uspješnice i dosadašnja iskustva, iskustva evaluatora te korisni savjeti za uspješne prijave.

Info dan će se održati u četvrtak 26.11. u dvorani Čačković, Medicinski fakultet u Zagrebu (Šalata 3). Sudjelovanje na događaju je besplatno, no zbog ograničenog kapaciteta dvorane, registracija sudionika će biti obavezna.

Poveznicu na registraciju i više informacija o programu info dana dobit ćete uskoro.