28.03.2024.

Održan tečaj “Poremećaji neuromuskularne spojnice”

17. po redu tečaj iz neuromuskularnih bolesti pod nazivom "Poremećaji neuromuskularne spojnice" održan je 22. ožujka 2024. u dvorani Botteri Edukacijskog centra KBC-a Zagreb, u organizaciji Katedre za neurologiju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatskog društva za neuromuskularne bolesti i kliničku elektromioneurografiju Hrvatskog liječničkog zbora, Klinike za neurologiju KBC-a Zagreb, Referentnog centra Ministarstva zdravstva za neuromuskularne bolesti i kliničku elektromioneurografiju, Hrvatskog neurološkog društva i Hrvatske liječničke komore.

prof. dr. sc. Ervina Bilić, voditeljica tečaja

Kao i uz prethodne tečajeve objavljen je priručnik, a njihovu kvalitetu i kontinuitet potvrđuje ovogodišnjih 158 sudionika iz Republike Hrvatske i iz inozemstva.

Polaznici tečaja, dvorana Botteri Edukacijskog centra KBC-a Zagreb

Više o temama tečaja i izlagačima dotupno je u priloženom programu:

Program tečaja "Poremećaji neuromuskularne spojnice"