Alumni
10.05.2022.

Održana izborna skupština Udruge AMAC-FSC i radionica “Mogućnosti financiranja alumni aktivnosti iz sredstava EU fondova” (5.4.2022.)

U amfiteatru objekta 69 na Kampusu Borongaj 5. travnja 2022. održana je izborna skupština Hrvatske udruge diplomiranih inženjera i inženjera Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu AMAC-FSC. Na skupštini su izabrana nova radna tijela Udruge i novi predsjednik Mario Klisura, mag. ing. traff. koji će u sljedećem četverogodišnjem mandatu voditi Udrugu.

Nakon izborne skupštine, Savez ALUMNI UNIZG je u suradnji s Udrugom AMAC-FSC, a povodom 20. obljetnice postojanja Udruge, organizirao radionicu "Mogućnosti financiranja alumni aktivnosti iz sredstava EU fondova".Sudjelovali su: Marin Fak (Eureka Consulting), izv. prof. dr. sc. Darko Babić (AMAC-FSC), prof. dr. sc. Mario Šafran (predsjednik Saveza ALUMNI UNIZG), Patricia Hellriegel, An Neven (Hasselt University, Belgija), Martin Bailey i Michael Lindhout (Michigan State University, USA). Razgovor je moderirao Mislav Togonal, urednik i voditelj na HRT-u.