Oglasna ploča, Znanost
21.03.2016.

Okrugli stol “Utjecaj kurikularne reforme na visokoobrazovni sustav i društvo”

U ime prof. dr. sc. Damira Borasa, rektora Sveučilišta u Zagrebu, pozivamo Vas na okrugli stol pod nazivom „Utjecaj kurikularne reforme na visokoobrazovni sustav i društvo”, koji će se održati u srijedu 23. ožujka 2016. u 10 sati u auli Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, Zagreb.

Bila bi nam osobita čast i zadovoljstvo da se odazovete pozivu te svojim sudjelovanjem i akademskom raspravom pridonesete radu okrugloga stola.

Program okruglog stola  “Utjecaj kurikularne reforme na visokoobrazovni sustav i društvo”