19.10.2015.

Okrugli stol “Znanost i gospodarstvo u Hrvatskoj – Uloga mladih znanstvenika?” – 22.10 – poziv

Mreža mladih znanstvenika i Europski pokret Hrvatska Vas poziva na okrugli stol “Znanost i gospodarstvo u Hrvatskoj: Uloga mladih znanstvenika” koji će se održati 22. listopada (četvrtak) 2015. u 18 sati u Europskom domu Zagreb, Jurišićeva 1/I s uvodničarima:

• prof. dr. sc. Roko Andričević, zamjenik ministra, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
  • sc. Tomislav Radoš, pomoćnik ministra, Ministarstvo gospodarstva
  • sc. Tome Antičić, ravnatelj, Institut Ruđer Bošković
  • sc. Tea Žakula, poslijedoktorand, Fakultet strojarstva i brodogradnje, Zagreb

Moderator:  dr. sc. Fabio Faraguna, mreža Mladih Znanstvenika

Poseban doprinos dijalogu biti će sudjelovanje predstavnika poslodavaca (INA, Podravka, Končar, Ericsson Nikola Tesla i Dok-ing) i mladih znanstvenika (prijelaznika iz akademskog sektora u privatni). Naglasak u diskusiji su ideje/probleme/želje ljudi iz privrede i očitanja/ mišljenja/ rješenja nadležnih u vezi pokrenute diskusije.

Molimo da potvrdite svoj dolazak na info@mlaz.hr.

Poziv okrugli stol – Mladi Znanstvenici