16.05.2022.

OMI seminari za liječnike u Salzburgu nastavljaju s prijavama za 2022.g.

Open Medical Institute (OMI) seminari za diplomirane liječnike u Salzburgu nastavljaju s prijavama za 2022. godinu.

Radi se o seminarima u trajanju od 5 radnih dana koji se kroz cijelu godinu održavaju u Salzburgu u Austriji, a teme seminara uključuju brojne medicinske struke (kirurgija, opća medicina, interna medicina, ginekologija, medicinska informatika, obiteljska medicina…). Seminare održavaju vodeći stručnjaci iz Austrije i SAD-a, a financijski troškovi u potpunosti su osigurani od strane OMI-a. Cilj ove inicijative jest proširiti edukaciju liječnika i stimulirati prijenos novih znanja u medicini.

Više detalja može se naći na službenim stranicama OMI-a https://www.openmedicalinstitute.org/

Prijave za seminare su isključivo online, na navedenoj web stranici. Rok za prijavu aktualnih seminara je do 31.5.2022. Popis tema seminara, datuma kada se održavaju i roka za prijavu nalazi se u dokumentu ispod.

OMI Popis Seminara 2022

Osim prijava u svibnju, možete se prijaviti i za neke od sljedećih seminara koje ćete također pronaći na web stranici sa svim detaljima.

Nakon završenih seminara, polaznicima je omogućeno javljanje za kliničke prakse u Austriji, a što je također u potpunosti financirano od strane OMI-a.

Za sve detalje i pitanja slobodno se javite na mail: croatia@openmedicalinstitute.org