24.05.2021.

Online Dan otvorenih vrata MEFa – 27.5. (četvrtak) od 12 sati

Dan otvorenih vrata Medicinskog fakulteta Svečučilišta u Zagrebu ove godine će se zbog epidemiološke situacije održati u promijenjenom obliku - online verziji u četvrtak, 27. svibnja 2021. godina na YouTube kanalu Medicinskoga fakulteta.

Prvi dio je organiziran obliku "real time" live predavanja u kojem će sudjelovati dekan, prof. Marijan Klarica i predsjednica Povjerenstva za upis i prijemni ispit, prof. Jasna Lovrić. Za vrijeme predavanja zainteresirani maturanti mogu čuti odgovore na pitanja koja unaprijed postave u Google obrascu - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNu1nbYIf5LmrKHOsX_8s-xqMxAbiklMdzM4aG2KpR04C0dA/viewform.

Drugi dio događanja sastoji se od snimljenih intervjua sa studentima prve godine (brucošima) koji će ispričati nešto o vlastitom iskustvu upisa na Fakultet i studiranja te s predstavljanjem mnogobrojnih studentskih udruga i sekcija.