12.08.2022.

PDS Neuroznanost – Izvješće o odabranim kandidatima

Fakultetsko vijeće Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na sjednici održanoj 19. srpnja 2022. godine donijelo je odluku da se prihvati 7 kandidata za upis na prvu godinu poslijediplomskog sveučilišnog (doktorskog) studija Neuroznanost koji su zadovoljili uvjete natječaja, zadovoljili na razgovoru i ostvarili najviše bodova temeljem prosjeka ocjena i znanstvene aktivnosti. Popis primljenih kandidata dostupan je na poveznici:

Izvješće O Odabranim Kandidatima

Više informacija o studiju i predmetima dostupno je i na stranicama studija: https://mef.unizg.hr/studiji/poslijediplomski/sveucilisni-poslijediplomski-doktorski/#NEUROZNANOSTI(99)#informacije

Upisi u prvu godinu održavat će se od 11. do 21. listopada 2022.