25.04.2023.

Počinje 18. CROSS (Croatian Student Summit)

18. Croatian Student Summit (CROSS) održat će se od 25. do 28.4.2023.g. na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Ovogodišnji kongres kao glavnu temu obrađuje "Body & Mind", a organizator je Studentski zbor našeg Fakulteta.

CROSS je međunaordni znanstveni kongres studenata i mladih znanstvenika biomedicinskog područja, koji je proteklih godina pronašao svoje mjesto kao jedan od vodećih studentskih kongresa u Hrvatskoj, ali i u ovom dijelu Europe.

Projekt je pokrenuo Studentski zbor Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu ak. god. 2004./2005. Više o kongresu dostupno je na službenim mrežnim stranicama: cross.mef.hr.