08.02.2016.

Popis kandidata za izbore članova Fakultetskog vijeća i Vijeća PDS

U postupku provođenja izbora za predstavnike/ce nastavnika i suradnika u Fakultetskom vijeću i nastavnika/ca u vijeću poslijediplomskih studija po utvrđenju pravovaljanih prijedloga kandidata Izborno povjerenstvo sačinilo je listu kandidata kako slijedi:

Popis kandidata za izbore članova Fakultetskog vijeća i Vijeća PDS

Glasovanje se obavlja osobno na glasačkom mjestu na Šalati 3, u Staroj vijećnici, a za nastavnike i suradnike s radnim mjestom u KBC-u Zagreb i KB Dubrava na glasačkom mjestu Rebro, Studentska referada, dana 15. veljače 2016. godine u vremenu od 9,00 – 15,00 sati.