02.11.2021.

Postani darivatelj koštane srži jer lijek je u tebi! (Utorak 9.11. od 11 do 14 sati na Šalati)

Katedra za medicinsku biologiju i Uprava Medicinskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u suradnji sa Zakladom Ana Rukavina, i ove godine, nakon kraće stanke zbog postojeće pandemije bolesti Covid-19, organizira učlanjivanje u Registar dobrovoljnih davaoca koštane srži.

Kako mogu postati darivatelj?

Akcija se provodi 9. studenoga od 11 do 14 sati u prostorijama Audiološkoga centra, Šalata 4a.

Osnovne informacije o akciji, svrsi njenog provođenja, proceduri i načinu prikupljanja matičnih stanica koštane srži možete pronaći na mrežnoj stranici Zaklade Ana Rukavina.

Molimo Vas da se akciji odazovete u što većem broju.