22.09.2016.

Postani demos na Zavodu za fiziku i biofiziku

Pozivamo studente medicine da se prijave na natječaj za izbor demonstratora na Zavodu za fiziku i biofiziku u akademskoj godini 2016/17. Demonstratori sudjeluju na praktičnim vježbama u okviru kolegija Fizika i Biofizika i/ili kolegija Physics and Biophysics. Uvjet koji kandidati moraju zadovoljiti jest položen kolegij s ocjenom izvrstan ili vrlo dobar.

Prijava treba sadržavati sljedeće podatke:

• Ime i prezime, OIB, adresa (kao na osobnoj iskaznici), datum rođenja
  • Kontakt (e-mail i broj mobitela)
  • Uspjeh na ispitu
  • Kolegij na kojem žele biti demonstratori (studij na hrvatskom, engleskom ili oba)

Prijavu s potrebnim podacima i svojim potpisom molim Vas predajte našoj tajnici Ani Horvatin najkasnije do 6.10.2016. Povratna obavijest s uputama će biti poslana mailom. Demonstratorima će biti osiguran ulaz na web stranice kolegija u okviru LMSa. Prve vježbe na kojoj nam nužno trebaju demonstratori počinju 18.10.2016.

dr.sc. Marin Kosović