01.10.2015.

Poziv na predavanja prof.dr. Joachima Kirscha u ponedjeljak 5. listopada

Prof.dr. Joachim Kirsch, direktor Instituta za anatomiju i staničnu biologiju i dugogodišnji prodekan za znanost Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Heidelbergu održati će u ponedjeljak 5.10. u 9h u predavaonici Zavoda za anatomiju u okviru uvodnog predavanja na predmetu Anatomija održati kratku prezentaciju s temom: “Nova anatomija u starom institutu”.

U okviru suradnje na projektu HRZZ5943 prof Kirsch će u 16h na Hrvatskom institutu za istraživanje mozga održati predavanje na temu “Building principles of inhibitory synapses”.

prof.dr. Joachim Kirsch