03.11.2015.

Poziv na tečaj „Umijeće medicinske nastave“

Tečaj „Umijeće medicinske nastave“ u organizaciji Zavoda za nastavnu tehnologiju Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Hrvatskog društva za medicinsku edukaciju održat će se od 16. do 22. listopada 2015. godine u Zagrebu. Tečaj je prvenstveno namijenjen mlađim nastavnicima i nastavnicima koji su u procesu napredovanja u znanstveno-nastavna zvanja, a cilj mu je osposobljavanje nastavnika u osnovnim umijećima medicinske nastave. Za detaljne obavijesti i materijale za prijavu obratite se prof.dr.sc. Gordani Pavleković (gpavleko@snz.hr) do petka, 7. novembra 2015.