04.07.2015.

Poziv studentima Sveučilišta u Zagrebu za sudjelovanje u osmišljavanju vizualnog identiteta Smotre Sveučilišta u Zagrebu 2015.

Smotra Sveučilišta u Zagrebu održava se već dvadesetu godinu zaredom. Ovogodišnja će se Smotra održati od 12. do 14. studenog 2015.g. u prostoru Studentskog centra (Savska 25). Dosadašnje smotre organizirane su prvenstveno za učenike završnih razreda srednjih škola, za studente te ostale zainteresirane, a imale su osnovnu zadaću pravodobnog obavještavanja svih budućih studenata o programima studija, nastavnim planovima preddiplomskih i diplomskih studija.

Ove godine želimo programom Smotre dodatno obuhvatiti i informacije o poslijediplomskim studijima.

Poziv studentima Sveučilišta u Zagrebu da sudjeluju u osmišljavanju vizualnog