Međunarodna suradnja
10.06.2022.

[PROMJENA] Predavanje prof. Wilfrieda Karmausa (University of Memphis, SAD) – 13.6. dvorana Mašek u 14 sati

Javljamo Vam da je prof. Mulugeta Gebregziabher morao, nažalost, otkazati svoj dolazak u Zagreb idući tjedan te je njegovo predavanje „Public Health Impacts of War“ također otkazano.

Nastojat ćemo dogovoriti posjet prof. Gebregziabhera u skorijoj budućnosti te ćemo Vas pravovremeno obavijestiti o istome.

Predavanje prof. Wilfrieda Karmausa „The Interplay of Genetic and Epigenetic Conditions for Asthma, Allergy, and Eczema“ održat će se kako je najavljeno - u ponedjeljak, 13. lipnja, u 14 sati, dvorana Mašek, Šalata 3.

14:00 Prof. Wilfried J.J. Karmaus, MD, MPH University of Memphis, SAD CVThe Interplay of Genetic and Epigenetic Conditions for Asthma, Allergy, and Eczema

Srdačno,

Ured za međunarodnu suradnju