Djelatnici, Katedre, Studenti, Znanost
13.04.2017.

Prof. Boris Cyrulnik “Neuroempatija”

Profesor Boris Cyrulnik održat će dana 20. travnja 2017. s početkom u 12 sati u Klinici za psihijatriju Vrapče predavanje pod naslovom „Neuroempatija”.

Predavanje će se održati pod pokroviteljstvom Francuskog instituta i Katedre za pihijatriju i psihološku medicinu Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a u organizaciji Hrvatskog psihijatrijskog društva i Klinike za psihijatriju Vrapče.

Prof. Cyrulnik, francuski psihijatar i psihoanalitičar, poznat je po konceptu rezilijencije, a posebno se bavi područjem etologije.

Predavanje će biti na francuskom jeziku, uz konsekutivno prevođenje.

Oznake:

Predavanje