Znanost
06.11.2023.

Predavanje akademika Igora Štagljara „Precision medicine in lung carcinoma“, 9. studenoga 2023. u 15 sati

Ugledni znanstvenik svjetskog glasa, akademik Igor Štagljar, direktor Odjela za biokemiju i molekularnu genetiku u Donnelly centru Sveučilišta u Torontu, gostovat će s predavanjem na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Predavanje „Precision medicine in lung carcinoma“ održat će se u četvrtak 9. studenoga 2023., u 15 sati, u dvorani Mašek, Šalata 3.

Profesor Štagljar jedan je od svjetskih lidera u području proteomike/kemijske genomike, objavio je više od 140 istraživačkih radova navedenih na PubMedu, nositelj je 8 patenata i nagrađen je kao jedan od najboljih izumitelja u Kanadi.

Njegov životopis dotupan je ispod:

Igor Štagljar CV 2023