26.10.2015.

Prezentacija projekta Album Generacije 2015 “Razmišljaj o budućnosti, uživaj sadašnjost i pamti prošlost”

Fotografije su najbolji način da se pamti prošlost, što obično prepoznajemo tek nakon 10, 20 i više godina. Volimo ih prebirati kad se želimo sjetiti generacije i kolega s kojima smo prolazili kroz dobro i loše, s kojima smo probdjeli neprospavane noći i prolazili sve one stresne trenutke prije ispita, kao i plakali od sreće nakon ispita. Album Generacije 2015. će vam pomoći da se jednog dana sjetite. Više od 1500 fotografija prezentira događanja prije i za vrijeme promocije.

Prezenteri:
prof. dr. Marijan Klarica, dekan MEFa
prof. dr. Mirza Žižak, urednik STUDMEFa
prof. dr. Zvonko Šošić, predsjednik društva alumni MEFa

Prezentacije projekta “Album generacije 2015″ će se održati u srijedu 28.10.2015. u 16.30 u dvorani Čačković.