Znanost
01.10.2021.

Prijave za Open Medical Institute seminare u Salzburug za 2022.g.

Open Medical Institute (OMI) seminari u Salzburgu otvorili su prijave za 2022. godinu.

Radi se o seminarima u trajanju od 6 dana koji se kroz cijelu godinu održavaju u Salzburgu u Austriji, a teme seminara uključuju brojne medicinske struke (kirurgija, opća medicina, interna medicina, ginekologija, medicinska informatika, obiteljska medicina... - popis seminara u priloženom PDF-u). Seminare održavaju vodeći stručnjaci iz Austrije i SAD-a, a financijski troškovi (izuzev putovanja) su osigurani od strane zaklade American Austrian Foundation (AAF) koja je ujedno i davne 1993. potaknula osnivanje OMI-a. Cilj ovih seminara i zaklade jest proširiti edukaciju liječnika i stimulirati prijenos novih znanja u medicini.

Više detalja može se naći na službenim stranicama OMI-a https://www.openmedicalinstitute.org/.

Prijave za seminare su isključivo online, na navedenoj web stranici. Rok za prijavu seminara u prvom dijelu 2022. godine je 31.10.2021. Popis tema seminara, datuma kada se održavaju i roka za prijavu nalazi se u dokumentu u prilogu.

OMI Seminars 2022

Nakon završenih seminara, polaznicima je omogućeno da se jave za kliničke prakse u Austriji, a što je također financirano od strane OMI-a.

Za sve detalje i pitanja slobodno se javite Dr. Gloriji Lekšić, lokalnoj koordinatorici OMI-a na e-mail: croatia@openmedicalinstitute.org.