07.07.2021.

Prijemni ispit za upis na Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

Dana 10.07.2021., s početkom u 8,00 sati, održati će se prijemni ispit za upis na Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu.

Informaciju o lokaciji pisanja prijemnog ispita, pristupnici su dobili na www.postani-student.hr.

S obzirom na epidemiološku situaciju, za prijemni ispit vrijede mjere kao i za polaganje državne mature.

Pristupnicima kojima je izrečena mjera samoizolacije biti će omogućeno pisanje prijemnog ispita uz posebne epidemiološke mjere, dok pristupnici koji su pozitivni na COVID neće moći pristupiti.

Posebni uvjeti za učenike s izrečenom mjerom samoizolacije tijekom polaganja ispita državne mature (03/05/2021)