03.05.2022.

Privremeni rezultati Natječaja Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu za sufinanciranje studentskih programa u 2022.

Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu za sufinanciranje studentskih programa u 2022. godini.

Prijedlog je izradilo Povjerenstvo u sastavu: Ivan-Pavao Boras, Dalibor Pavić, Jurica Ljubas i Josipa Humski iz reda studenata te prof. dr. sc. Lajoš Žager, izv. prof. dr. sc. Slavko Slišković i prof. dr. sc.  Klaudio Pap iz reda nastavnika.

Povjerenstvo je vrednovalo programe na temelju Uputa o provedbi Natječaja Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu za studentske programe (2022). Žalbeni rok traje od  27. do 4. svibnja 2022. godine slanjem e-poruke na studentski.zbor@gmail.com.

Rezultate Natječaja možete pogledati OVDJE.