23.11.2021.

Prof. dr. sc. Marijan Klarica u radijskoj emisiji “Nepregledno blago” – Zagrebački Medicinski fakultet i Domovinski rat

Medicinski se fakultet pred najvećim iskušenjima našao u Domovinskom ratu u kojem je dosegao i najviše zasluge za hrvatski narod i državu, svjedoči prof. dr. Marijan Klarica, donedavni dekan MEF-a, koji je tada kao asistent s 30 godina dobio sa svojim mladim kolegama niz zadaća - nabaviti lijekove, sanitetski materijal i povezasti se sa svijetom kako bi se pronosila istina. Svo vrijeme rata - liječnici su bili primjer humanosti i etičnosti u čast i slavu Medicine, Domovine i Čovjeka, što je prepoznato u cijelom svijetu.

Emisiju možete poslušati klikom na poveznicu ispod:

Prof. dr. sc. Marijan Klarica - Hrt Radio Sljeme Zagrebacki Medicinski Fakultet I Domovinski Rat U Slavu Medicine Domovine I Covjeka