Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

04.06.2024.

Profesor Dinko Vidović osvojio je prvo mjesto na natjecanju “My Most Challenging Case”

Na znanstvenoj konferenciji World Surgery Tour Festival, održanoj u Kölnu, izv. prof. dr. sc. Dinko Vidović s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu osvojio je prvo mjesto na natjecanju "My Most Challenging Case", u organizaciji švicarske fondacije AO i WST, u konkurenciji od 61 ortopeda i traumatologa iz cijeloga svijeta.

Riječ je bila o četverodnevnom hibridnom edukativnom događaju za ortopedske kirurge s bogatim programom edukacija. Svaki dan ovog godišnjeg događaja bio je posvećen jednoj specijalnosti: Recon, Sport, Trauma i Kralježnica.

Više o natjecanju i radu našeg profesora pročitajte na portalu Akademski.hr, na sljedećoj poveznici: Profesoru zagrebačke Medicine prestižna nagrada u Njemačkoj - Akademski

Čestitamo profesoru Vidoviću na ovom velikom uspjehu!