20.02.2023.

Promocija sveučilišnih magistara Medicinskog fakulteta

Svečana promocija Sveučilišnih specijalističkih studija Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održana je u petak 17. veljače 2023. godine. Polaznici poslijediplomskog specijalističkog studija ovim su činom promovirani u akademski stupanj sveučilišnih magistara.

Laureate i prisutne pozdravili su prof. dr. sc. Jurica Vuković, prodekan za poslijediplomsku nastavu i prof. dr. sc. Damir Petravić te dekan Medicinskog fakulteta, prof. dr. sc. Slavko Orešković koji je uručio diplome. Promocija je organizirana u dvorani „Miroslav Čačković“ Medicinskog fakulteta.