Studirajte na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu! U tijeku su natječaji za upis na Integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine te na Diplomski studij sestrinstva. Više obavijesti dostupno je na https://mef.unizg.hr/upisi/diplomski/.

Oglasna ploča, Studenti
03.05.2016.

Prvi rezultati Natječaja za studentske programe u 2016.g.

Povjerenstvo za evaluaciju studentskih programa je izradilo Prijedlog raspodjele financijskih sredstava namijenjenih za financiranje studentskih programa koji su prijavljeni na Natječaj za studentske programe za 2016. g.

Članove Povjerenstva iz redova studenata je imenovao Studentski zbor, a iz redova nastavnika rektor na prijedlog Rektorskog kolegija u širem sastavu.

Prijedlog raspodjele kao i sastav Povjerenstva možete pronaći ovdje.

Rok za žalbe na Prijedlog raspodjele je do utorka 10. svibnja 2016. g. do 12:00 sati.

Eventualne žalbe možete poslati na studentski.zbor@gmail.com s naznakom naziva programa na koji se žalite.

Žalbe poslane izvan žalbenog roka neće se uzimati u obzir.

Ukoliko smatrate da dodijeljena sredstva nećete moći utrošiti ili realizirati prijavljeni program molim Vas da o tome također obavijestite u žalbenom roku.